- You cannot add that amount to the cart — we have 1 in stock and you already have 1 in your cart. View cart
The Spray Deodorant Carolina Herrera Bad Boy (100 ml) is an exclusive, top-quality product for body care. If you are looking for the best personal hygiene products, the 100 % original Carolina Herrera products are just what you’re looking for.
- Capacity: 100 ml
- Ingredients:
- Cinnamal alcohol
- Geraniol
- Linalool
- Hydroxycitronellal
- Ethylhexyl salicylate
- Coumarin
- Citronellol
- Butyl methoxydibenzoylmethane
- Water (Aqua)
- Methyl 2-octynoate
- Gender: Men
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8 × 12 cm |
| Brand | Carolina Herrera |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.