The Spray Deodorant Puma Jam Woman Jam Woman 50 ml is an exclusive, top-quality product for body care. If you are looking for the best personal hygiene products, the 100 % original Puma products are just what you’re looking for.
- Characteristics: Spray
- Type:
- Hygiene
- Deodorant
- Gender: Lady
- Fragrance Name: Jam Woman
- Capacity: 50 ml
| Weight | 0.146 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.16 × 5.22 × 12.4 cm |
| Brand | Puma |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.