- You cannot add "Armrest Armster CITROEN C3 2017 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Starting cables All Ride 300 A Ø 16 mm 3 m Copper and don’t miss out on anything!
- Material: Copper
- Cable length: 3 m
- Colour: Black/Red
- Amperage: 300 A
- Approx. diameter: Ø 16 mm
- Type: Starting cables
| Weight | 1.278 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 21 × 10 cm |
| Brand | All Ride |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.