Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Steering Wheel Cover MOMO MOMLSWC011BW Black Ø 36,5 – 39 cm and don’t miss out on anything!
- Colour: Black
- Size: Ø 36,5 – 39 cm
- Characteristics:
- Universal
- Washable
- Non-slip
- Easy to set up
- Convenient and easy to use
- Material: Polyurethane
- Recommended use: Car
| Weight | 0.54 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 38 × 48 cm |
| Brand | MOMO |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |


















There are no reviews yet.