- You cannot add "Armrest Armster Ford Fiesta 2002-2005.09 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Steering Wheel Cover OCC Motorsport OCCFV0001 Charcoal (2 pcs) and don’t miss out on anything!
- Quantity: (2 pcs)
- Colour: Charcoal
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 30 cm |
| Brand | OCC Motorsport |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |






















There are no reviews yet.