- You cannot add "Armrest Armster CITROEN C3 AIRCROSS 2018-2021 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Steering Wheel Hub OCC Motorsport and don’t miss out on anything!
- Compatible Vehicle: Fiat Uno All Models 9/89_8/92
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 25 cm |
| Brand | OCC Motorsport |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.