- You cannot add "Armrest Armster FIAT PUNTO 2015-2018 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Steering wheel MOMO VCALIFWOOD36 and don’t miss out on anything!
- Size: 36 cm
- Finish: Wood
- Type: Steering wheel
- Material: Wood
- Characteristics: Universal
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Brand | MOMO |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |



















There are no reviews yet.