- You cannot add "Rechargeable lithium battery Scheppach SBSK4.0 20 V" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Stud bolts OMP Black 4 uds 100 mm M14 x 1,50 and don’t miss out on anything!
- Screw: M14 x 1,50
- Length: 100 mm
- Quantity: 4 uds
- Colour: Black
- Type: Hexagonal/Allen
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 20 cm |
| Brand | OMP |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.