The Sulphur Soap Bar Luxana Phyto Nature (120 g) is an exclusive, top-quality product for body care. If you are looking for the best personal hygiene products, the 100 % original Luxana products are just what you’re looking for.
- Gender: Unisex
- Capacity: 120 g
- Recommended use:
- Oily Skin
- Skin with a tendency to acne
- Material: Sulphur
- Type: Soap Cake
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 2.9 × 6.1 cm |
| Brand | Luxana |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.