- You cannot add "Armrest Armster FORD COURIER 2014 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
If you are thinking of renewing your wardrobe, buy Thermos for Food BRA Bra Efficient 1 Kg and other BRA products! The best quality at the best price is now within reach!
- Colour: Black
- Capacity: 1 Kg
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29.49 × 27.35 × 42.55 cm |
| Brand | BRA |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.