- You cannot add "Armrest Armster SKODA OCTAVIA II Cloth" to the cart because the product is out of stock.
If you’re looking for the best for your intimate hygiene at the best prices, Toilet Roll GC ecologic Ø 17 cm is what you need!
- Type:
- Toilet Roll
- industrial
- Characteristics:
- double-layer
- Soft
- Number of pieces: 18 Pieces
- Approx. diameter: Ø 17 cm
| Weight | 6.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29.72 × 16.43 × 22.25 cm |
| Brand | GC ecologic |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.