Improve your oral hygiene with good quality products, likeTooth Whitening Pencil Lacer Lacerblanc 9 g!
- Ingredients:
- Polysorbate 60
- Sorbitan isostearate
- Water (Aqua)
- Hydroxyethyl acrylate/sodium acryloyldimethyl taurate copolymer
- Peg-8
- Alcohol
- Capacity: 9 g
| Weight | 0.047 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.5 × 7 × 14.5 cm |
| Brand | Lacer |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.