Improve your oral hygiene with good quality products, likeToothpaste Multiprotection Oral-B 106356 75 ml (75 ml)!
- Capacity: 75 ml
- Gender: Unisex
- Flavour: Mint
- fluoride: Yes
- Type: Toothpaste
- Fragrance: Fresh
- Duration: 24 hours
- Properties: Whitener
- Language: Spanish
- Recommended age: Adults
- Weight: 160 g
- Approx. weight: 300 gr
| Weight | 0.134 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.9 × 3.9 × 15.4 cm |
| Brand | Oral-B |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |














There are no reviews yet.