- You cannot add "Armrest Armster CHEVROLET ORLANDO 2010-2019 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Keep fit and discover the sector’s latest new releases to perform sports with the best guarantees! Purchase Training Gloves LongFit Sport Longfit sport Blue/Black at the best price and enjoy a healthy life!
- Colour: Blue/Black
- Type:
- Training
- Gloves with free fingers
- Type of fastening: Velcro
- Gender: Unisex
- Recommended age: Adults
- Size: One size
| Weight | 0.61 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Brand | LongFit Sport |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.