If you are looking for new market trending items, we present the Travel Set Walkiria Transparent 5 ml!
- main use: Cosmetics products
- Type:
- Tins
- Sprayer
- Travel Set
- Includes: Carry bag
- Colour: Transparent
- Capacity: 5 ml
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 5 × 10 cm |
| Brand | Walkiria |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.