- You cannot add "Armrest Armster KIA RIO 2011-2017 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Tyre Protector OCC Motorsport Red and don’t miss out on anything!
- Characteristics:
- Adhesive
- Protection from scratches
- Easy to set up
- Length: 6 m
- Colour: Red
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 20 cm |
| Brand | OCC Motorsport |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |




















There are no reviews yet.