Let the 100% original Unisex Perfume 4711 EDC (800 ml) surprise you and boost your femininity using this exclusive women’s perfume with a unique, personal scent. Discover the 100% original 4711 products!
- Capacity: 800 ml
- Gender: Unisex
- Type:
- EDC (Eau de Cologne)
- Unisex Perfume
- Ingredients:
- Geraniol
- Citral
- Linalool
- Citronellol
- Fragrance Name: Original
| Weight | 0.76518 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.59 × 15.24 × 15.24 cm |
| Brand | 4711 |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |














There are no reviews yet.