Let the 100% original Unisex Perfume Calvin Klein CK All EDT 50 ml surprise you and boost your femininity using this exclusive women’s perfume with a unique, personal scent. Discover the 100% original Calvin Klein products!
- Ingredients:
- Hexyl cinnamal
- Hydrolyzed jojoba esters
- Hydroxycitronellal
- Limonene
- Linalool
- Citral
- Geraniol
- Alcohol denat (ethyl alcohol)
- Parfum
- Fragance (parfum)
- Coumarin
- Citronellol
- Bht
- Benzyl salicylate
- Water (Aqua)
- Gender: Unisex
- Type: EDT (Eau de Toilette)
- Units: 1 Unit
- Capacity: 50 ml
- Fragrance Name: Ck All
- Type of fragrance: EDT
| Weight | 0.12247 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.99 × 3.2 × 6.2 cm |
| Brand | Calvin Klein |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |












There are no reviews yet.