Let the 100% original Unisex Perfume Calvin Klein CK One EDT 100 ml surprise you and boost your femininity using this exclusive women’s perfume with a unique, personal scent. Discover the 100% original Calvin Klein products!
- Gender: Unisex
- Type: EDT (Eau de Toilette)
- Units: 1 Unit
- Capacity: 100 ml
- Fragrance Name: ck one
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.5 × 3.8 × 7.4 cm |
| Brand | Calvin Klein |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.