Let the 100% original Unisex Perfume Etat Libre D’Orange EDP 500 Years (100 ml) surprise you and boost your femininity using this exclusive women’s perfume with a unique, personal scent. Discover the 100% original Etat Libre D’Orange products!
- Capacity: 100 ml
- Gender: Unisex
- Type:
- EDP (Eau de Parfum)
- Unisex Perfume
- Fragrance Name: 500 Years
| Weight | 0.09582 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.24 × 6.35 × 6.35 cm |
| Brand | Etat Libre D'Orange |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.