Let the 100% original Unisex Perfume Lattafa EDP Velvet Oud 100 ml surprise you and boost your femininity using this exclusive women’s perfume with a unique, personal scent. Discover the 100% original Lattafa products!
- Type:
- Unisex Perfume
- EDP (Eau de Parfum)
- Gender: Unisex
- Fragrance Name: Velvet Oud
- Capacity: 100 ml
| Weight | 0.353 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.75 × 6.74 × 13.67 cm |
| Brand | Lattafa |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |














There are no reviews yet.