- You cannot add "Armrest Armster Dacia Duster 2009-2017 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Upholstery Cleaner Arexons ARX34008 (400 ml) and don’t miss out on anything!
- Capacity: 400 ml
- Type: Upholstery Cleaner
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 23 × 18 cm |
| Brand | Arexons |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.