- You cannot add "Armrest Armster OPEL MERIVA 2010-2017 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Upholstery Cleaner Autosol SOL11001043 500 ml and don’t miss out on anything!
- Capacity: 500 ml
- Type:
- Spray
- Upholstery Cleaner
- Recommended use: Leather
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 10 cm |
| Brand | Autosol |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.