- You cannot add "Armrest Armster Ford Fiesta 2002-2005.09 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Windscreen cleaner Goodyear Hybrid 53 cm 21″ and don’t miss out on anything!
- Size: 53 cm
- Inches: 21″
- Characteristics:
- Resistant
- Silent
- Highly adhesive grip
- Natural rubber
- Easy to set up
- Includes:
- Instruction manual
- Adaptor
- Compatible: Universal
- Valid for: Car
- Material: Graphite
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 66.6 × 7.5 cm |
| Brand | Goodyear |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.