- You cannot add "Armrest Armster OPEL CORSA C 2001-2007 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Windscreen cleaner Motgum Flexible Eco 53 cm and don’t miss out on anything!
- Size: 53 cm
- Characteristics:
- Resistant
- Silent
- Highly adhesive grip
- Natural rubber
- Easy to set up
- Includes:
- Instruction manual
- Adaptor
- Compatible: Universal
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 10 × 5 cm |
| Brand | Motgum |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.