Let the 100% original Women’s Perfume Alyssa Ashley 2523800 EDT 25 ml surprise you and boost your femininity using this exclusive women’s perfume with a unique, personal scent. Discover the 100% original Alyssa Ashley products!
- Ingredients: Alcohol
- Fragrance Name: Ashley Vanilla
- Type:
- EDT
- EDT (Eau de Toilette)
- Gender: Lady
- Type of fragrance: EDT
- Capacity: 25 ml
| Weight | 0.095 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 20 cm |
| Brand | Alyssa Ashley |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.