Let the 100% original Women’s Perfume Calvin Klein EDT surprise you and boost your femininity using this exclusive women’s perfume with a unique, personal scent. Discover the 100% original Calvin Klein products!
- Gender: Lady
- Type: EDT (Eau de Toilette)
- Type of fragrance: EDT
| Dimensions | 13.6 × 5.6 × 5 cm |
|---|---|
| Capacity | 100 ml, 150 ml, 50 ml |
| Brand | Calvin Klein |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.