Let the 100% original Women’s Perfume Giorgio Armani Si EDP 150 ml surprise you and define your personality using this exclusive men’s perfume with a unique, personal perfume. Discover the 100% original Giorgio Armani products!
- Capacity: 150 ml
- Gender:
- Lady
- Men
- Type: EDP (Eau de Parfum)
- Fragrance Name: SÃ
- Type of fragrance: EDP
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 11 × 10 cm |
| Brand | Giorgio Armani |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.