Let the 100% original Women’s Perfume Hugo Boss EDP Deep Red (90 ml) surprise you and boost your femininity using this exclusive women’s perfume with a unique, personal scent. Discover the 100% original Hugo Boss products!
- Gender: Lady
- Capacity: 90 ml
- Type: EDP (Eau de Parfum)
- Fragrance Name: Deep Red
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.5 × 6.5 × 13.5 cm |
| Brand | Hugo Boss |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.