Let the 100% original Women’s Perfume Moschino EDT Pink Fresh Couture 100 ml surprise you and boost your femininity using this exclusive women’s perfume with a unique, personal scent. Discover the 100% original Moschino products!
- Gender: Lady
- Capacity: 100 ml
- Type: EDT (Eau de Toilette)
- Fragrance Name: Pink Fresh Couture
| Weight | 0.43091 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.16 × 12.7 × 10.16 cm |
| Brand | Moschino |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.