Would you like to give the gift of a set of perfumes or cosmetics? Women’s Perfume Set Alvarez Gomez Ambar 3 Pieces 100 % original, this is an exclusive pack, ideal as a small gift for family or friends. Don’t miss out on the 100% original products Alvarez Gomez !
- Type: EDP (Eau de Parfum)
- Number of pieces: 3 Pieces
- Includes:
- Body Lotion 200 ml
- Women’s Perfume 30 ml
- Women’s Perfume 150 ml
- Gender: Lady
- Fragrance Name: Ambar
| Weight | 0.652 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.98 × 14.95 × 18.78 cm |
| Brand | Alvarez Gomez |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.