Would you like to give the gift of a set of perfumes or cosmetics? Women’s Perfume Set Chance Eau Fraiche Chanel Chance Eau Fraiche (3 pcs) 100 % original, this is an exclusive pack, ideal as a small gift for family or friends. Don’t miss out on the 100% original products Chanel !
- Gender: Lady
- Includes:
- Rechargeable
- edt 20 ml x 3
- Fragrance Name: Chance Eau Fraiche
- Type: edt
| Weight | 0.164 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 9 × 10.8 cm |
| Brand | Chanel |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |














There are no reviews yet.