Would you like to give the gift of a set of perfumes or cosmetics? Women’s Perfume Set Pertegaz Pertegaz Belle EDP 3 Pieces 100 % original, this is an exclusive pack, ideal as a small gift for family or friends. Don’t miss out on the 100% original products Pertegaz !
- Includes:
- Body Lotion 200 ml
- Women’s Perfume 30 ml
- Women’s Perfume 100 ml
- Eau de Parfum 100 ml
- Eau de Parfum 30 ml
- Gender: Lady
- Type: EDP (Eau de Parfum)
- Fragrance Name: Pertegaz Belle
- Type of fragrance: EDP
- Number of pieces: 3 Pieces
| Weight | 0.652 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.98 × 14.95 × 18.78 cm |
| Brand | Pertegaz |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.