Let the 100% original Women’s Perfume Versace EDP Bright Crystal Absolu 90 ml surprise you and boost your femininity using this exclusive women’s perfume with a unique, personal scent. Discover the 100% original Versace products!
- Ingredients:
- Fragance (parfum)
- Ethylhexyl salicylate
- Citronellol
- Butylphenyl methylpropional
- Butyl methoxydibenzoylmethane
- Limonene
- Gender: Lady
- Type: EDP (Eau de Parfum)
- Fragrance Name: Bright Crystal Absolu
- Capacity:
- 100 ml
- 90 ml
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.6 × 9.9 × 7.5 cm |
| Brand | Versace |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.