Let the 100% original Women’s Perfume Woman Paul Smith EDP surprise you and boost your femininity using this exclusive women’s perfume with a unique, personal scent. Discover the 100% original Paul Smith products!
- Type: EDP (Eau de Parfum)
- Gender: Lady
- Fragrance Name: Woman
| Dimensions | 5.2 × 11.3 × 11.3 cm |
|---|---|
| Capacity | 100 ml, 30 ml |
| Brand | Paul Smith |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |



















There are no reviews yet.