If you’re passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don’t miss even the slightest details, buy Cable Micro USB Startech USB2HABM50CM USB A Mini USB B Black at an unbeatable price.
- Connections:
- USB-A
- Mini USB B
- USB 2.0
- USB
- Mini USB
- SATA
- Micro USB B
- USB A 2.0
- Cable length: 50 cm
- Type:
- Male Plug
- Male Plug/Male Plug
- Colour: Black
- Data transfer: 480 MBit/s
- Approx. weight: 22 g
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 9 × 2 cm |
| Brand | Startech |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.