- You cannot add "Armrest Armster OPEL ADAM 2013-2019 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy cleaner Autosol 250 ml and don’t miss out on anything!
- Capacity: 250 ml
- Type: Odour neutraliser
- Characteristics: Multi-use
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 10 cm |
| Brand | Autosol |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.