- You cannot add "Armrest Armster HYUNDAI SOLARIS RUS 2017 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Eyebrow Liner Deborah 008746 Nº 01 is what you need to maximise your appeal! Try the quality of 100% original Deborah products and let the best professionals enhance your beauty.
- Type: Eyebrow Pencil
- Colour: Nº 01
- Recommended use: Normal Skin
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.34 × 2.21 × 9.66 cm |
| Brand | Deborah |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |


















There are no reviews yet.