- You cannot add "Armrest Armster Dacia Duster 2009-2017 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
Eyeshadow Etre Belle Hypnotic Nº 01 is what you need to maximise your appeal! Try the quality of 100% original Etre Belle products and let the best professionals enhance your beauty.
- Type: Eyeshadow
- Colour: Nº 01
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6.7 × 2.3 cm |
| Brand | Etre Belle |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.