If you’re passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don’t miss even the slightest details, buy Rechargeable Batteries Energizer ENGRCC2500 1,2 V C HR14 at an unbeatable price.
- Type:
- C
- HR14
- Batteries
- Battery type: Rechargeable battery
- Battery capacity: 2500 mAh
- Country/Region of manufacture: Spain
- Voltage: 1,2 V
- Approx. weight: 5 gr
- Weight: 0,12 kg
Energizer ENRC2500P2. Battery type: Rechargeable battery, Number of batteries included: 2 pc(s), Battery capacity: 2500 mAh
- Battery type: Rechargeable battery
- Number of batteries included: 2 pc(s)
- Battery capacity: 2500 mAh
- Product colour: Silver
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 10 × 5 cm |
| Brand | Energizer |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |




















There are no reviews yet.