If you’re passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don’t miss even the slightest details, buy Rechargeable Batteries Galix LR03 / AAA 300 mAh (2 Units) at an unbeatable price.
- Product with plug: Yes
- Type of plug: Plug EU
- Type: Batteries
- Colour: Green
- Battery capacity: 300 mAh
- Units: 2 Units
- Approx. weight: 300 gr
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 19.4 × 1.2 cm |
| Brand | Galix |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.