- You cannot add "Rechargeable lithium battery Scheppach SBSK4.0 20 V" to the cart because the product is out of stock.
If you’re passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don’t miss even the slightest details, buy Rechargeable Batteries Varta 56813 101 404 at an unbeatable price.
- Type:
- Rechargeable
- Batteries
- AAA
- Battery capacity: 800 mAh
- Characteristics: Rechargeable
- Battery type:
- Rechargeable
- AAA
- Voltage:
- 1,2V
- 1,2 V
- Number of pieces: 4 Pieces
- Approx. dimensions: Ø 10,5 x 44,5 mm
- Colour: Green
- Year: 2018
- Bulb type: LED
- Power supply: Battery
- Technology: LED
- Material: NiMh
- Number of batteries:
- 4
- 3 x AAA
- Battery operated: Yes
- Batteries included: Yes
- Battery:
- 800 mAh
- Rechargeable lithium battery
| Weight | 0.698 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.07 × 10 × 5 cm |
| Brand | Varta |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.