If you’re passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don’t miss even the slightest details, buy Red SFP + Cable HPE J9283D 3 m Black at an unbeatable price.
- Connections: SFP+
- Type:
- Male Plug/Male Plug
- Cable
- Colour: Black
- Speed: 10 Gbit/s
- Cable length: 3 m
- Year: 2017
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 30 × 2 cm |
| Brand | HPE |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.