- You cannot add "Armrest Armster CITROEN C3 2017 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Screw kit OMP OMPS09641201 M12 x 1,50 Black and don’t miss out on anything!
- Screw: M12 x 1,50
- Length: 1,97″
- Colour: Black
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 20 cm |
| Brand | OMP |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |




















There are no reviews yet.