- You cannot add "Armrest Armster Dacia Duster 2009-2017 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Steering Wheel Cover MOMO MOMLSWC014BW White and don’t miss out on anything!
- Colour:
- Black
- Grey
- White
- Black/White
- Approx. diameter: Ø 38 cm
- Material: Polyurethane
- Characteristics:
- Washable
- Non-slip
- Easy to set up
- Convenient and easy to use
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 30 × 5 cm |
| Brand | MOMO |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.