- You cannot add "Armrest Armster FIAT PUNTO 2015-2018 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
If you’re passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don’t miss even the slightest details, buy USB A to USB C Cable Startech USB2AC50CM 0,5 m Black at an unbeatable price.
- Type:
- USB-C Cable
- Male Plug
- Male Plug/Male Plug
- Colour: Black
- Speed: 480 MBit/s
- Connections:
- USB-A
- USB-C
- USB 2.0
- USB
- SATA
- USB A 2.0
- Cable length: 50 cm
- Material:
- PVC
- Aluminium foil
- Data transfer: 480 MBit/s
- Finish: nickel
- Characteristics: Plug and play
- Certificate: RoHS
- Power supply: CA current
- Form factor: Straight
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 12 × 2 cm |
| Brand | Startech |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.