If you’re passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don’t miss even the slightest details, buy USB-C Adaptor Belkin AVC005BTBK Black at an unbeatable price.
- Colour: Black
- Connections:
- HDMI
- USB-C
- USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
- VGA
- Ethernet
- Resolution: 4K
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 12.9 × 2.5 cm |
| Brand | Belkin |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |














There are no reviews yet.