- You cannot add "Armrest Armster NISSAN NOTE 2013-2019 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
If you’re passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don’t miss even the slightest details, buy USB C to DisplayPort Adapter Startech CDP2DP142MBD (2 m) Black at an unbeatable price.
- Colour: Black
- Connections:
- USB-C
- DisplayPort
- Mini USB
- HDCP
- Type:
- Male Plug
- Male Plug/Male Plug
- Length: 2 m
- Cable length: 2 m
- Certificate: RoHS
- Form factor: Straight
- Resolution (px): 7680 x 4320 px
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 10 × 1 cm |
| Brand | Startech |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |


















There are no reviews yet.