- You cannot add "Armrest Armster HYUNDAI SOLARIS RUS 2017 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
If you’re passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don’t miss even the slightest details, buy USB C to DisplayPort Adapter Startech CDP2DPMM3MB 3 m Black at an unbeatable price.
- Cable length: 3 m
- Connections:
- USB-C
- DisplayPort
- USB
- HDCP
- Colour: Black
- Type: Male Plug
- Aspect ratio: 16:9
- Year: 2017
- Shape: Circular
- Voltage: 240 V
- Ports: 3
- Resolution: LCD
- Recommended use: Tablet
- Certificate: RoHS
- Form factor: Straight
- Resolution (px):
- 2560 x 1440 px
- 3840 x 2160 px
- Response Time: 5 ms
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 19 × 4 cm |
| Brand | Startech |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |



















There are no reviews yet.