If you like to take care of every detail in your home and own the latest products that will make your life easier, purchase USB-C to Lightning Cable CoolBox COO-CAB-UCLI White 1 m at the best price.
- Type:
- Male Plug
- Female/male
- Colour: White
- Connections:
- USB-C
- Lightning
- USB
- USB-A
- Cable length: 1 m
- Output voltage: 9 V
- Data transfer: 480 MBit/s
- Shape: Flat
- Voltage: 9 V
- Form factor: Straight
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 4 cm |
| Brand | CoolBox |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |


















There are no reviews yet.